Baterie wannowe Paffoni

Baterie wannowe spełniają dziś inne funkcje niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nie mają być już tylko bowiem praktyczne i funkcjonalne, ale stanowić także element dekoracyjny. Rynek dziś jest przepełniony bateriami wannowymi różnych producentów.

Warto zdecydować się jednak na taką, która oprócz ciekawego designu będzie posiadała określone parametry techniczne. Jednymi z lepszych są baterie wannowe Paffoni. Podzielić możemy je ze względu na sposób montażu. Znajdują się tu baterie wannowe stojące, ścienne czy podtynkowe.

Chociaż najbardziej popularnymi są te ścienne, to jednak zauważyć można, że i stojące są coraz chętniej wybierane. To one bowiem prezentują się niezwykle elegancko. Wiele z baterii wannowych dostępnych jest w kilku rodzajach wykończenia. Oprócz tradycyjnego chromu wybrać można szczotkowaną stal, satynę czy wzorkowany chrom. Z szerokiego asortymentu Paffoni wybrać będzie można takie, które będą nadawały się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

Polecany sklep z bateriami Paffoni - https://www.lazienkiabc.pl/Paffoni-p63/Baterie-wannowe-c157

Bateria kuchenna Paffoni CHEF CH179CR
Bateria kuchenna Paffoni CANDY CA161CR

Sprawdź jakość baterii wannowych Paffoni

Jakość baterii jest niezmiernie istotna podczas wyboru tych odpowiednich. Należy zwrócić uwagę nie tylko na materiał z jakiego zostały wykonane, ale i tego czy wyposażona są chociażby w ceramiczne głowice czy perlatory. Na pewno godnymi polecanie są baterie wannowe Paffoni. Wykonane zostały one z wysokojakościowych materiałów i z dbałością o wszystkie elementy wykończenia.

To właśnie dlatego baterie pozostają w niezmienionej formie przez wiele lat. Czyszczenie i pielęgnacja ich jest bezproblemowa. Mając baterie marki Paffoni nie tylko będziemy się cieszyć jej idealnym wyglądem przez długi czas, ale także i będziemy z niej korzystać w sposób jak najbardziej komfortowy. Baterie Paffoni to jedne z nielicznych, które dostępne są w tak korzystnej cenie pomimo tego, że wykonane zostały z dobrej jakości materiałów i do ich produkcji wykorzystane zostały najnowsze technologię.

bateria kuchenna z obrotową wylewką Paffoni EFFE EF 179
Paffoni CHEF CH185CR
Paffoni RINGO ZBOC069BO

Opinie o bateriach wannowych Paffoni

Ilona Więcławska
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zakup baterii Paffoni. Jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna!
Paffoni.pl
5
2018-11-23T11:34:53+00:00
Jestem bardzo zadowolona, że zdecydowałam się na zakup baterii Paffoni. Jest nie tylko piękna, ale i funkcjonalna!
Wojtek Przygodzki
Pierwszy raz kupiłem baterię podtynkową. Myślałem, że montaż jej będzie skomplikowany. Okazało się, że jednak nie jest to nic trudnego. Polecam!
Paffoni.pl
5
2018-11-23T11:35:46+00:00
Pierwszy raz kupiłem baterię podtynkową. Myślałem, że montaż jej będzie skomplikowany. Okazało się, że jednak nie jest to nic trudnego. Polecam!
5
2
Paffoni.pl