Paffoni Stick

Baterie wannowe spełniają dziś inne funkcje niż jeszcze kilkanaście lat temu. Nie mają być już tylko bowiem praktyczne i funkcjonalne, ale stanowić także element dekoracyjny. Rynek dziś jest przepełniony bateriami wannowymi różnych producentów.

Warto zdecydować się jednak na taką, która oprócz ciekawego designu będzie posiadała określone parametry techniczne. Jednymi z lepszych są baterie wannowe Paffoni. Podzielić możemy je ze względu na sposób montażu. Znajdują się tu baterie wannowe stojące, ścienne czy podtynkowe.

Chociaż najbardziej popularnymi są te ścienne, to jednak zauważyć można, że i stojące są coraz chętniej wybierane. To one bowiem prezentują się niezwykle elegancko. Wiele z baterii wannowych dostępnych jest w kilku rodzajach wykończenia. Oprócz tradycyjnego chromu wybrać można szczotkowaną stal, satynę czy wzorkowany chrom. Z szerokiego asortymentu Paffoni wybrać będzie można takie, które będą nadawały się zarówno do nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacji.

tutaj kupisz baterie - https://www.lazienkiabc.pl/stick-paffoni-k2370.html

Bateria bidetowa Paffoni STICK satyna
Bateria umywalkowa Paffoni STICK

Sprawdź jakość baterii wannowych Paffoni

Jakość baterii jest niezmiernie istotna podczas wyboru tych odpowiednich. Należy zwrócić uwagę nie tylko na materiał z jakiego zostały wykonane, ale i tego czy wyposażona są chociażby w ceramiczne głowice czy perlatory. Na pewno godnymi polecanie są baterie wannowe Paffoni. Wykonane zostały one z wysokojakościowych materiałów i z dbałością o wszystkie elementy wykończenia.

To właśnie dlatego baterie pozostają w niezmienionej formie przez wiele lat. Czyszczenie i pielęgnacja ich jest bezproblemowa. Mając baterie marki Paffoni nie tylko będziemy się cieszyć jej idealnym wyglądem przez długi czas, ale także i będziemy z niej korzystać w sposób jak najbardziej komfortowy. Baterie Paffoni to jedne z nielicznych, które dostępne są w tak korzystnej cenie pomimo tego, że wykonane zostały z dobrej jakości materiałów i do ich produkcji wykorzystane zostały najnowsze technologię.

Paffoni STICK SK 040L CR Bateria wannowa 3-otworowa
Paffoni ZPIA017
Bateria bidetowa Paffoni STICK stal szczotkowana

Opinie o bateriach z serii Paffoni Stick

Hania Jarecka
Nie przypuszczałam, że baterię mogą wnieść tyle do mojej łazienki. Te z linii Paffoni Sttick są bowiem wyjątkowe, polecam!
Paffoni.pl
5
2018-11-23T11:51:03+00:00
Nie przypuszczałam, że baterię mogą wnieść tyle do mojej łazienki. Te z linii Paffoni Sttick są bowiem wyjątkowe, polecam!
Marek Rutkowski
Jeśli baterie do łazienki – to tylko Paffoni Stick – jestem naprawdę zadowolony, że zdecydowałem się na nie!
Paffoni.pl
5
2018-11-23T11:51:37+00:00
Jeśli baterie do łazienki – to tylko Paffoni Stick – jestem naprawdę zadowolony, że zdecydowałem się na nie!
Michał WolskiPolecam zakup baterii Paffoni Stick. Ich jakość przeszła moje wszelkie oczekiwania!

Paffoni.pl
5
2018-11-23T11:52:02+00:00
Polecam zakup baterii Paffoni Stick. Ich jakość przeszła moje wszelkie oczekiwania!
5
3
Paffoni.pl